Kurs Fitness dla kobiet (Video Kurs Online)

Kurs fitness - videokurs

Video Kurs – Fitness dla kobiet.

FITNESS – Moja figura zależy ode mnie, zobacz video kurs online aby dowiedzieć się jak ćwiczyć i dbać o swoje ciało.

Kurs video z dostępem Online, który możesz obejrzeć bez wychodzenia z domu zawiera ponad 30 ćwiczeń “post cardio” i szereg praktycznych wskazówek mówiących o tym jak skutecznie wymodelować własną sylwetkę, usprawnić ciało oraz polepszyć samopoczucie. Prezentowane w kursie video ćwiczenia zostały specjalnie dobrane pod kątem szybkiej i samodzielnej nauki (…)


Kursy Video Onlinea ponadto uzupełnione o fachowe porady z zakresu diety, doboru odpowiedniego sprzętu treningowego oraz wieloma cennymi informacjami gwarantującymi każdemu posiadaczowi kursu osiągnięcie od dawna oczekiwanych rezultatów.

Tajniki Fitnessu odsłaniają przed Tobą: Krzysztof Mrożek, Joanna Zawadzka i Monika Gzyl– czołowi instruktorzy FITNESSu w Polsce z Międzynarodowego Centrum Szkolenia – Elite Poland Fitness School. Kurs zrealizowano przy pomocy kilku kamer pozwoliła na pokazanie ćwiczeń z różnych stron, tak by można było jak najlepiej przyjrzeć się wszystkim szczegółom. W kursie wykorzystano również grafikę i animację komputerową, aby materiał stał się jeszcze bardziej czytelny i zrozumiały, dzięki tym zabiegom nauka jest bardziej efektywna i przyjemna. W kursie lektor na bieżąco omawia prezentowane treści, tak aby nauka poszczególnych ćwiczeń była szybka i skuteczna. Menu z podziałem na tematy oraz rozdziałysprawia, że bez problemu można odnaleźć miejsce, w którym zakończyło się naukę lub raz jeszcze zobaczyć dany zestaw ćwiczeń.

Kurs Video – Fitness zawiera:

1) Wiadomości podstawowe

Omówienie podstawowych pojęć obowiązujących w nauce ćwiczeń fitness, w tym szczegóły dotyczące rozgrzewki, stretchingu i roli muzyki w czasie ćwiczeń.

Zawartość podrozdziałów:

 • Rozgrzewka
 • Stretching
 • Muzyka do ćwiczeń

2). Sprzęt do ćwiczeń:

Prezentacja i szczegółowy opis sprzętu używanego w trakcie ćwiczeń fitness, m.in. hantle, gryfy, sztangi, ekspandery, maty, stepy oraz gymstick.

3). Zestawy ćwiczeń:

Zestawy ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe wykonywane w rytm muzyki. Na każdą partię mięśniową przedstawionychjest kilka zestawów ćwiczeń z różnymi przyrządami takimi jak hantle, sztangi czy ekspanderyl.

Zawartość podrozdziałów:

 • Biceps
 • Triceps
 • Piersiowy
 • Grzbiet i barki
 • Brzuch
 • Nogi i pośladki

4). Informacje dodatkowe

Zbiór informacji niezbędnych dla lepszego rozumienia wykonywanych ćwiczeń. Omówione są w tym dziale kolejno funkcje poszczególnych mięśni organizmu, zalety płynące z uprawiania ćwiczeń fitness oraz czynniki mogące wpłynąć na urazowość podczas treningu i sposoby zapobiegania im.

Zawartość podrozdziałów:

 • Zalety uprawiania ćwiczeń
 • Funkcje poszczególnych mięśni
 • Czynniki wpływające na urazowość

5). Dieta – jak się zdrowo odżywiać

Rola właściwego odżywiania w czasie treningu. Omówienie podstawowych składników pokarmowych takich jak: białko, węglowodany, tłuszcze, witaminy, składniki mineralne i woda. Właściwe proporcje i sposoby komponowania codziennej diety.


 Zobacz 13 minutowy fragment kursu (całość trwa ponad godzinę)

fragment kursu - Fitness online

Kliknij aby zobaczyć fragment Video Kursu – FITNESS


Chcesz otrzymać dostęp do pełnej wersji kursu…?

Linki:

>> Pełna Wersja Kursu – Fitness – kurs video online

Dostęp do pełnej wersji Kursu – Fitness otrzymasz za jedyne 23,90 zł – natychmiast po złożeniu zamówienia. Kurs możesz oglądać online w przeglądarce lub pobrać na swój komputer. Dlatego masz możliwość oglądać kurs kiedy chcesz i ile razy chcesz. Przekonaj się jak praktyczne są video kursy Online.


Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Comments Closed

Komentowanie jest wyłączone