IMPORT z CHIN – Jak Zarabiać na Imporcie Towarów z Zagranicy?

Jak zarobic na imporcie towarów z Chin?

Poradnik – Jak zarabiać na imporcie.

Praktyczny poradnik (pdf i mp3) dla wszystkich którzy chcą dowiedzieć się – Jak zarabiać pieniądze na Imporcie towarów z Chin? Czytaj dalej a dowiesz się: Gdzie Twoja konkurencja kupuje tańsze towary i sprytnie omija drogich pośredników? W poradniku znajdziesz same praktyczne wskazówki, które musisz wiedzieć aby zarobić w handlu sprowadzając towary z zagranicy.

Czy wiesz dlaczego tylko nieliczni zarabiają naprawdę poważne pieniądze na imporcie z Chin czy krajów zachodnich? Odpowiedź jest prosta…


Większość przedsiębiorców obawia się bariery językowej, podjęcia ryzyka czy własnych możliwości finansowych. Problem w tym, że to, czego możesz się obawiać, jest tak naprawdę mitem, który stworzyły osoby niemające nic wspólnego z tym sposobem na zarabianie prawdziwych pieniędzy.

Sięgając po poradnik, który prezentuje w tym wpisie otrzymujesz wyjątkową okazję poznać realne procedury importu tańszych towarów zarówno z Chin, jak i Europy Zachodniej. Jest to publikacja, w której autor Rafał Mróz (praktyk biznesu) zdradza krok po kroku, jak sprowadzić i zarobić na importowanych produktach. To, co pozostaje w Twoim zakresie, to poznać tę wiedzę i zacząć działać, więc jeśli chcesz rozwinąć swój biznes lub zarobić na imporcie sięgnij po poradnik Import pieniędzy.

Z poradnika dowiesz się…?

 • jak wybrać produkt, na którym zarobisz,
 • poznasz sposób, który zagwarantuje Ci znalezienie najlepszych możliwych dostawców,
 • odkryjesz, jak zabezpieczyć się przed oszustami i znaleźć wiarygodnych partnerów do współpracy,
 • dowiesz się z usług jakich firm korzystać, gdy chcesz importować towary z Chin, a kompletnie nie znasz się na imporcie.
 • poznasz dziesiątki konkretnych przykładów opłacalnego importu, dzięki którym na pewno znajdziesz nisze dla siebie i zaczniesz zarabiać,
 • zrozumiesz, że bariera językowa oraz brak dużych pieniędzy do zainwestowania nie są przeszkodą,
 • poznasz wszystkie niezbędne adresy internetowe największych chińskich serwisów pośredniczących w imporcie, a także wszystkie szczegóły, które pozwolą Ci sfinalizować transakcję (np: takie jak umieszczenie odpowiednich informacji w mailu do importera z Chin lub Zachodu),
 • oraz najważniejsze – dowiesz się, jak nie popełniać błędów, które charakteryzują większość początkujących importerów.

Dla kogo jest ten poradnik?

Ta konkretna wiedza, zawarta w poradniku „Import pieniędzy”, na pewno przyda się:

 • właścicielom firm handlowych, którzy wiedzą, że na imporcie z Chin lub Zachodu można zarobić, ale nie wiedzą, jak się do tego zabrać;
 • osobom, które chcą zająć się handlem, ale nie mają pomysłu na biznes;
 • sprzedawcom Allegro, którzy mają dosyć płacenia polskim pośrednikom, sprowadzającym towary z Chin i narzucającym swoją marżę.

Import pieniędzy (poradnik) - ebook

Import pieniędzy – pobierz praktyczny poradnik PDF lub MP3

Dowiedz się więcej!

Pobierz dla siebie poradnik Import Pieniędzy jesli interesuje Cię zwiększenie zysków 20-30% w skali roku oraz aby poznać krok po kroku instrukcję bezpiecznego importu towarów z Chin.

Linki:

>> Darmowy fragment poradnika  – Pobierz fragment (PDF)

>> Pełna Wersja – Import Pieniędzy (ebook) – Pobierz PDF

>> Pełna Wersja – Import Pieniędzy (audiobook) – Pobierz MP3

Pełną wersję prezentowanego poradnika możesz pobrać dla siebie w trzech formatach – ebook (w formacie PDF), – Audiobook (w plikach Mp3) oraz jako książkę drukowaną (ebook gratis) na stronie wydawnictwa złote myśli. Szczególnie polecamy tą w formacie książki audio, gdyż możesz słuchać poradnika podczas codziennych obowiązków, czy drogi do pracy. Wystarczy odtwarzacz mp3 lub komórka.


No votes yet.
Please wait...

Comments Closed

Komentowanie jest wyłączone