Nauka gry na Gitarze – dla poczatkujących (VideoKurs Online)

Nauka gry na gitarze - videokurs Online

Gra na Gitarze dla poczatkujących – VideoKurs

Nauka gry na Gitarze – VideoKurs to praktyczne szkolenie dzięki któremu poznasz podstawy gry na gitarze bez wychodzenia z domu.

Kurs z Gitara na ognisko autorstwa Sławomira Łapińskiego skierowane jest dla wszystkich osób, które od podstaw chcą nauczyć się gry na gitarze. W kursie video znajdziesz wszystkie niezbędne wskazówki i porady, dzięki którym już za niedługi będziesz mógł grać i umilać chwile swoim znajomym i rodzinie podczas spotkań przy ognisku i nie tylko.

Kursy Video Online

Kurs Video – Nauka gry na Gitarze

to kurs dla wszystkich, którzy chcą szybko nauczyć się grac na gitarze i zamienić spotkania przy ognisku w niezapomniane chwile. Kurs dla osób początkujących, z którego dowiesz się:

• Jak nastroić gitarę?
  • Jak posługiwać się tabulaturą?
  • Jak czytać diagramy?
  • Jak profesjonalnie układać akordy na gryfie?
  • Jak grać prawą ręką?
  • Jak wykonywać melodię do utworów? (czyli jak zagrać solówkę)
  • Jak wykonywać ciekawe bicia gitarowe?

oraz oprócz wielu innych bezcennych informacji – nauczysz się grać 14 najbardziej znanych i popularnych piosenek na ogniska.

W kursie – Gra na gitarze:

Przedstawiono wykonanie krok po kroku 3 wersji z każdych 14 piosenek, wszystko po to abyś skutecznie zaskakiwał wszystkich swoich przyjaciół na „posiadówkach” z gitarą.

Nawet jeśli teraz w ogóle nie umiesz grać, to już niebawem po oglądnięciu videokursu online dowiesz się jak:

• Zagrać akompaniament każdej piosenki,
  • Zagrać akompaniament każdej piosenki techniką uderzeniową,
  • Zagrać melodię każdej piosenki

w sumie aż 42 sposoby gry na gitarze (3×14) które są niezbędne do tego abyś mógł popisać się na imprezach z gitara.

Dlaczego warto wybrać właśnie kurs Online?

Kupując zwykłą książkę otrzymujesz tylko „suche” informacje na temat gry, natomiast korzystając z videokursu, oprócz teorii, znajdziesz nagranie video z 44 perfekcyjnej jakości instruktażowymi lekcjami gry na gitarze. Na filmie, nic nie umknie Twojej uwadze. Możesz przecież przewijać i powtarzać nieskończenie wiele razy. Poznasz dzięki temu, wszystkie sekrety i szczegóły prawidłowej gry na Gitarze.

Pomyśl zamiast teorii dowiesz się i zobaczysz na filmie jak prawidłowo zagrać, oraz dowiesz się również jak uniknąc wielu pułapek i dzięki temu osiągnąć szybkie sukcesy.

Zobacz 10 minutowy fragment kursu (całość trwa ponad 2 godziny)

Kurs Gry na Gitarze - dla początkujących (zobacz)

Kliknij aby obejrzeć fragment kursu – Gra na Gitarze

Chcesz otrzymać dostęp do pełnej wersji kursu…?

>> Pełna Wersja Kursu – Z Gitara na Ognisko – kurs video online

Dostęp do pełnej wersji Kursu – Gry na Gitarze otrzymasz za jedyne 29,00 zł – natychmiast po złożeniu zamówienia. Kurs możesz oglądać online w przeglądarce lub pobrać bezpośrednio na swój komputer. Dlatego masz możliwość oglądać kurs kiedy chcesz i ile razy chcesz. Przekonaj się jak praktyczne są video kursy Online.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...

Comments Closed